Satılır 2 otaqlı mənzil 95 m²

Bakı, Nərimanov · Sabit Rəhman küç. · Bina.Az

Satış EML-168673 2
15 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏢 Təcili Satılır: Təmirli 2 otaqlı mənzil – Gənclik metrosu yaxınlığında

📍 Ünvan: Nərimanov rayonu, Gənclik metrosuna yaxın, ASAN Xidmətin qarşısı, 258 və 47 nömrəli məktəbin yanı 🏟️ Yaxınlıqda: Olimpik Star

📐 Sahə: 95 kv.m 🏢 Mərtəbə: 16/15 (mansard deyil) 🛏️ Otaq sayı: 2 otaq 🚪 Balkon: 2 geniş balkon 🪑 Mebel və texnika: Tam təchiz olunmuş (məişət texnikası və mebel daxil)

📜 Sənədlər: Çıxarış (Kupça) 🔥 İstilik sistemi: Kombi 🔌 Kommunikasiya: Qaz, su, işıq daimidir 🛗 Lift: Sürətli və müasir liftlər 🛡️ Təhlükəsizlik: 24 saat mühafizə xidməti ilə təchiz olunmuş bina

✅ Əlavə üstünlüklər:

Əla infrastruktur

Məktəb, ticarət obyektləri və dayanacaqlara yaxın

Yaşayış üçün ideal ərazi

✔ REAL ALICIYA SİMVOLİK ENDİRİM OLUNACAQ ❗ 📞 Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün zəng edin 📌 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,895 AZN/m²

Ortadan 25.8% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
161 765 USD
275 000 AZN
Təmirli
E

Elxan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi