Satılır 2 otaqlı mənzil 94 m²

Bakı, Xətai · Babək pr. · Bina.Az

Satış EML-081108 4
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

94.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

9 / 10

Təsvir

RİVA RESİDENCE premium yaşayış kompleksi Ünvan : Babək pr Xətai m/s 5 dəqiqəlik məsafədə

Yeni tikili 10 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində 94 kv sahəsi olan təmirsiz mənzil satılır İnfrastruktur cəhətdən şəhərin ən inkişaf etmiş ərazilərindən biridir Mənzilin hər iki istiqamətə açılan qarşısı mənzərəli eyvanı var Planlaması 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə təmir olunmasına uyğundur Real alıcıya yerində endirim olunacaq Ətraflı məlumat üçüçn əlaqə saxlayın Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,617 AZN/m²

Ortadan 20.9% baha

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
200 000 USD
340 000 AZN
A

Amil Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi