Satılır 2 otaqlı mənzil 94 m²

Bakı, İnşaatçılar · Həsən bəy Zərdabi küç · Bina.Az

Satış EML-079412 2
16 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

94.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATİLİR! KUPÇA VAR! İPOTEKAYA YARARLI! EKSKULİZV VARİANT!!! İnşaayçılar metrosu,Qələbə dairəsinə yaxın, radnoy 2 otaq mənzil SATILIR.Mənzil 16 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir. Mənzilin ümumi tikili sahəsi 94 kv.m-dir.İstilik sistemi Kombidir. Qazlı və yaşayışlı binadır, Sənədi KUPÇAdır Binada 2 ədəd işlək lift var. Həyəti genişdir və uşaqların əyləncəsi üçün münasib şəraitə sahibdir. Məktəbə, dayanacağa yaxındır və ətrafında ehtiyac duyulan bütün iaşə obyektləri mövcuddur.Bina əlverişli yerdə yerləşir baxçası,ətrafında mağaza aptek və lazımı bütün obyektlər var. Qeyd : 1 % OFİS haqqı

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,713 AZN/m²

Ortadan 5.7% sərfəli

Rayon ort: 2,877 AZN/m²

İnşaatçılar

2 877 AZN/m²

Son 6 ay: +10.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
255 000 AZN
Təmirli
K

Könül xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi