Satılır 5 otaqlı mənzil 130 m²

Bakı, Yeni Yasamal · M.Xiyabani küç. · Bina.Az

Satış EML-158881 2
15 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

130.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

8 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Yeni Yasamal qes.M.Xiyabani kuc.Gulustan shadliq sarayi,286 n.li mekteb,dayanacaq yaxinliginda,9/8 mertebesinde,qanuni 5 otaqli,full temirli,yelceken menzil satilir.Eshyalari danishmaq olar. İstilik sistemi kombidir, isti pol və radiatorlarla təchiz olunmuşdur.Qaz, su, elektrik xəttləri yenilənib.Real mushteri ile danishiq yeri var.Buyurun elaqe salayin.Ofisin xidmet haqqi meblegin 1% ni teshkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,038 AZN/m²

Ortadan 21.8% sərfəli

Rayon ort: 2,607 AZN/m²

Yeni Yasamal

2 607 AZN/m²

Son 6 ay: -0.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.10%

Aktiv: 1561 Yeni: 547 Tələb: Aşağı
265 000 AZN
Təmirli
N

Nazim Muzəffər oğlu

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi