Satılır 2 otaqlı mənzil 91.9 m²

Bakı, Nardaran · Nardaran qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-195454 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

91.90m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 7

Təsvir

Xəzər dənizinin sahilində, elit *Sea Breeze* kompleksində yerləşən, təmirsiz ( podmayak ) qanuni 2 otaqlı mənzil satışdadır. Mənzil hovuz tərəfə yox, parking tərəfə açılır ki, bu da sakit, səs-küydən uzaq istirahət imkanı yaradır

✨ **Əsas üstünlüklər:**

* Geniş, işıqlı otaqlar * Rahat həyət və istirahət sahəsi * Sakit və prestijli mühit

🌴 **Kompleksin imkanları:**

* Özəl çimərlik və hovuzlar * Restoranlar və əyləncə zonaları * 24 saat mühafizə * Uşaqlar üçün oyun sahələri

📍 Həm daimi yaşayış, həm də yay istirahəti üçün ideal seçim! Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiniz. Ofisin xidmət haqqı 1 % təşkil edir ( alıcıdan )

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,145 AZN/m²

Ortadan 62.8% sərfəli

Rayon ort: 8,457 AZN/m²

Nardaran

8 457 AZN/m²

Son 6 ay: +8.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +14.10%

Aktiv: 798 Yeni: 331 Tələb: Aşağı
289 000 AZN
M

Müşfiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi