Satılır 2 otaqlı mənzil 90.7 m²

Bakı, Yeni Yasamal · Səməd Vurğun küçəsi · Bina.Az

Satış EML-074111 3
7 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

90.70m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

17 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📢 SATILIR! 🟡KUPÇA ( Çıxarış ) VAR + İpoteka şərtlərinə uyğun Yeni Tikili! 📢Əşyalı hərşey daxil satılır . -- Mənzil 📍28-May və Nizami Metrolarına piyada 5-dəq yürüş məsafəsində ,Təzə Bazarın düz arxasında, Sirkin , Zabitlər parkının yaxınlıqında yerləşir .Binanın düz yanında dayanacaq, parklar və lazım olan bütün iaşə obyektləri mövcutdur , bir addımlıqda yerləşir . - 📜 Sənəd: Kupçalı, ipotekaya yararlı ( İstənilən bank və dövlət ipotekasına yararlıdır ) . - 🏗️ Bina: Yeni tikili, keyfiyyətli müasir standartlara cavab verir - 📐 Sahə: 90.7 kvm | 2 otaqlı | 18/17 | - ✨ Mənzilin üstünlükləri: - 🔹Mənzilin proyekti çox gözəl və genişdir. Qanuni 2-otaqdır

🔹 Mənzildə internet , ev telefonu , tv , işiq , su və qaz daimidir .

🔹Binanın aşağısında Market 7/24

🔹 SPA mərkəzi , idman zalı , sauna , kafe və s.-dən ibarət sağlamlıq kompleksi;

🔹 Giriş kart sistemi və interkom

🔹 2 - sürətli lift , xadimə xidməti, 24 saat mühafizə və kamera nəzarəti xidməti mövcuddur .

🔹 Parking üçün yer var.

🔹Bina etibarlı şirkət tərəfindən inşa edilmişdir . - 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın!

7/24 Əlaqə saxlaya bilərsiniz . Whatsapp Aktivdir .

** ⚠🟡Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,977 AZN/m²

Ortadan 14.3% baha

Rayon ort: 2,605 AZN/m²

Yeni Yasamal

2 605 AZN/m²

Son 6 ay: -0.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.10%

Aktiv: 1561 Yeni: 547 Tələb: Aşağı
158 824 USD
270 000 AZN
Təmirli
M

Mehdi bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi