Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
90.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
11 / 21
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Ünvan: Xətai rayonu, Xətai metrosu, A.Cəlilov küçəsi.Park Azure Yaşayış Kompleksi.
-Sahə: 90 kv/m. -Qiymət: 379.000 azn. -Mərtəbə: 11/21 -Təmir: Təmirli. -Sənəd: Çıxarış(Kupça). -Qaz: Var. Xətai metrosuna yaxın məsafədə yerləşən yeni tikili binada 2 otaqlı super təmirli mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir.Qaz, su, işıq daimidir.Binanın geniş həyəti,uşaqların oynaması üçün oyun meydançası,Hər blokunda 3 ədəd sürətli lifti,yerlatı parkingi, 7/24 mühafizə sistemi var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edib və ya whatsappa yazıb əlaqə saxlaya bilərsiz.
Xəritə
Bazar analitikası
4,211 AZN/m²
Ortadan 41.2% baha
Rayon ort: 2,982 AZN/m²
2 982 AZN/m²
Son 6 ay: +3.5%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +10.40%