Satılır 2 otaqlı mənzil 90 m²

Bakı, İnşaatçılar · Həsən bəy Zərdabi pr. · Bina.Az

Satış EML-090390 4
16 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

ÇOX ÇOXX TƏCİLLİ!!! Kupçalı, İpotekaya yararlı… İnşaatçılar metrosuna 4-5dəqiqəlik məsafədə… Yasamal Rayonu , Baku Molla yaxın , Zirat bankın tam arxasında … 16 mərtəbəli binanın 7 ci mərtəbəsin də Qanuni 2 Otaqlı Tam təmirli , Əşyalı ümumi sahəsi 90 kv olan mənzil satılır… Binada qaz su işıq daimidir. Yaxınlıqda bütün növ iaşə obyektləri var. infrastruktur cəhətdən çox ideal ərazidir. Binanın 2 ədəd böyük sürətli siqma liftləri, qapalı şlaqbaumlu girişi, 7/24 mühafizə xidməti, kamera nəzarəti, uşaqların oynaması üçün atraksionlar…. Real alıcılara endirim olunacaq Xahiş olunur ciddi şəxslər əlaqə saxlasın… Ofis haqqı :1% Təşkil edir…

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,867 AZN/m²

Ortadan 0.3% sərfəli

Rayon ort: 2,877 AZN/m²

İnşaatçılar

2 877 AZN/m²

Son 6 ay: +10.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
139 459 EUR
258 000 AZN
Təmirli
F

Fərid bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi