Satılır 2 otaqlı mənzil 90 m²

Bakı, Nizami · Mərdanov Qardaşları küçəsi · Bina.Az

Satış EML-088732 3
7 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

17 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nesimi rayonu, Nizami metro ve 28 may metroya yaxin. Zabitler parki ve Sirk yaxinliginda 🔹18/17 mərtəbəsi. Ust mertebede yaşayış var 🔹otaq sayi qanuni 2 🔹Istilik sistemi kombi 🔹seher menzersi var 🔹təmili, hazirda yasayis yoxdur 🔹24 saat mühafizə. Müşahidə kameraları.. 🔹yaxında. Market. Məktəb. Metro.

1 % xidmet haqqı

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,011 AZN/m²

Ortadan 0.3% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
159 412 USD
271 000 AZN
Təmirli
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi