Satılır 2 otaqlı mənzil 88 m²

Bakı, Əhmədli · Məhəmməd Hadi küç. · Bina.Az

Satış EML-202740 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

88.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 SATILIR – ƏHMƏDLİDƏ PREMİUM MƏNZİL! 🔥

📍 Əhmədli metrosu yaxınlığı, Katv arxası ərazi 🏢 14 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi 📐 Sahə: 90 kv.m 🛏 2 otaq (radnoy)

✨ Mənzil haqqında:

Tam lüks təmir – yüksək keyfiyyətli materiallarla işlənib 🏡 Geniş və işıqlı otaqlar ☀️ Rahat və funksional planlama Yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdə

🚇 Metroya piyada məsafə – ideal yerləşmə 🏙 Ətrafında bütün infrastrukturlar: market, məktəb, park və s.

💼 Həm yaşayış, həm də investisiya üçün əla seçim

💰 Xidmət haqqı: 1%

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,693 AZN/m²

Ortadan 2.4% sərfəli

Rayon ort: 2,758 AZN/m²

Əhmədli

2 758 AZN/m²

Son 6 ay: +2.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.10%

Aktiv: 3310 Yeni: 1022 Tələb: Aşağı
139 412 USD
237 000 AZN
Təmirli
A

Ali Realtor

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi