Satılır 2 otaqlı mənzil 86 m²

Bakı, İnşaatçılar · Əsəd Əhmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-196160 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 17

Təsvir

COOX COOX TECİLİ KUPCALİ İPOTEKAYA YARARLİ Yeni Yasamal qesebesi Esed Ehmedov kucesi 77 nomreli marsurutun yolu Albali usaq baxcasinin yani erazinin taninmis keyfiyetli binalarin birinde Hacimazanin binasi kimi taninan 17 mertebeli binanin 12 ci mertebesinde QANUNİ 2 otaqli menzil satilir bina kompleks formadadir masin ucun parkofqa yeri movcuddur menzilin 2 balkonu var istilik kombdir menzilin acari bizdedir Qaz su isiq daimidir Yaxinliqda mekteb baxca boyuk supermarketler var marsurut xetleri herekekt edirler Bir sozle erazi butun infrastrukutlarla ehate olunmusdur Ciddi sexsler elaqe saxlasin OFİS HAQQİ alan terefinden 1% odenilecek

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,314 AZN/m²

Ortadan 19.6% sərfəli

Rayon ort: 2,878 AZN/m²

İnşaatçılar

2 878 AZN/m²

Son 6 ay: +10.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
117 059 USD
199 000 AZN
S

Sahil m .

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi