Satılır 2 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Nərimanov · Ağa Nemətulla k. · Bina.Az

Satış EML-201770 8
6 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🔥 İnvestisiya üçün İdeal Premium Mənzil – 369,000 AZN

Metro və prospektə yaxın, şəhərin ən tələb olunan və sürətlə dəyər qazanan ərazilərindən birində yerləşən 85 kv.m sahəli 2 otaqlı premium mənzil satışa çıxarılıb.

🏙 Yeni tikili | Yeni təmir | Yaşayış olmayıb

✅ Yüksək kirayə potensialı ✅ Daim tələb olan prestijli lokasiya ✅ İnvestisiya üçün likvid və gəlirli seçim ✅ Müasir və keyfiyyətli təmir ✅ Geniş, işıqlı və funksional otaqlar ✅ Metro və bütün infrastruktura yaxın mövqe

Bu tip mənzillər həm gündəlik, həm də uzunmüddətli kirayə üçün yüksək gəlir imkanı təqdim edir. Ərazi və bina statusuna görə gələcəkdə qiymət artımı potensialı yüksəkdir.

✨ Həm komfortlu yaşayış, həm də etibarlı yatırım fürsəti axtaranlar üçün ideal seçimdir.

💰 Qiymət: 369,000 AZN

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,341 AZN/m²

Ortadan 10.5% baha

Rayon ort: 3,928 AZN/m²

Nərimanov

3 928 AZN/m²

Son 6 ay: -17.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.40%

Aktiv: 16610 Yeni: 5766 Tələb: Aşağı
217 059 USD
369 000 AZN
Təmirli
M

Milana

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi