Satılır 2 otaqlı mənzil 85 m²
Bakı, Nəsimi · Novruzov Qardaşları küçəsi · Bina.Az
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
85.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
9 / 16
Təmiri
Təmirli
Təsvir
TƏCİLİ SATİLİR !!
EKSKULİZİV TƏKLİF
🏢 **Satılır – 2 otaqlı mənzil | Premium Residence**
📍 Tibb Universitetinin arxasında yerləşən prestijli **Premium Residence** yaşayış kompleksində 2 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur.
✨ Mənzil haqqında:
* Bahalı və keyfiyyətli materiallarla təmir olunub * Tam əşyalı satılır * Rahat və funksional planlaşdırma
🏙 Kompleks haqqında:
* Həyətdə 2 nəzarət postu (təhlükəsizlik yüksək səviyyədə) * Müasir **Otis** liftləri * Geniş uşaq meydançası * Futbol meydançası * Gələcəkdə giriş sistemi üz tanıma ilə olacaq
💼 İnvestisiya üçün ideal:
* Kirayə üçün çox əlverişlidir * Bu binada kirayə qiymətləri **1200 AZN-dən başlayır**
👨👩👧👦 Yaşayış üçün:
* Xüsusilə gənc ailələr üçün uyğun və komfortlu seçim
💰 Qiymət: **315,000 AZN** 🤝 Real müştəri ilə razılaşmaq mümkündür 📊 Xidmət haqqı: **1%**
📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Xəritə
Bazar analitikası
3,706 AZN/m²
Ortadan 3.9% baha
Rayon ort: 3,567 AZN/m²
3 567 AZN/m²
Son 6 ay: -5.5%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -7.30%