Satılır 2 otaqlı mənzil 84 m²

Bakı, Bakıxanov · Bəşir Bünyadov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-085948 4
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

84.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏠 Bakıxanov qəsəbəsində Yeni Tikili - Satışda Super Təmirli Mənzil! 📍 Ünvan: Bakıxanov qəsəbəsi 🏢 Bina: Yeni tikili (Bakıxanov Rezidens) 🏙️ Mərtəbə: 14 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsi 📐 Sahə: 84 m² (içdən içə ölçü) ✨ Mənzil haqqında: • Super təmirli – gir, yaşa! • Planlaşdırması ideal və funksional • Otaqlar geniş və işıqlıdır • Sakit və əlverişli ərazi • Lift və bütün kommunikasiya xətləri tam hazır • Kupçalı, ipotekaya yararlıdır • Əşyalı satıla bilər (elektronika xaric) 💰 Üstünlüklər: • Həm yaşayış, həm də investisiya üçün əla seçim • Keyfiyyətli təmir və prestijli bina • İnfrastruktur tam inkişaf etmiş – məktəb, market, ictimai nəqliyyat yaxınlığında 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın: Komissiya haqqı 1% təşkil edir. Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,798 AZN/m²

Ortadan 20.8% sərfəli

Rayon ort: 3,533 AZN/m²

Bakıxanov

3 533 AZN/m²

Son 6 ay: +3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +30.90%

Aktiv: 1932 Yeni: 627 Tələb: Aşağı
138 235 USD
235 000 AZN
Təmirli
F

Fuad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi