Satılır 2 otaqlı mənzil 81 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Gəncə prospekti · Bina.Az

Satış EML-188022 13

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

81.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 12

Təsvir

ƏLA TƏKLİF ELİT BİNA !!!

Xətai rayonunda Həzi Aslanov metrosunun yaxınlığında yeni tikilidə qanuni 2 otaqlı təmirsiz mənzil satılır.Mənzilin ideal proyekti var.Otaqlar geniş və işıqlıdır.Binada 24 saat mühafizə sürətli lift var...

Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,136 AZN/m²

Ortadan 21.3% sərfəli

Rayon ort: 2,715 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 715 AZN/m²

Son 6 ay: +0.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.60%

Aktiv: 5926 Yeni: 1834 Tələb: Aşağı
173 000 AZN
B

Baloglan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi