Satılır 2 otaqlı mənzil 80 m²

Bakı, Sahil qəs. · Bəşir Səfəroğlu küçəsi · Bina.Az

Satış EML-176766 9
9 dəq piyada Sahil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 4

Təmiri

Təmirli

Təsvir

YALNIZ CIDDI ALICILAR !

🏡 Sahibindən 2 otaqlı rahat mənzil satılır

📍Nəsimi rayonu, Bəşir Səfəroglu küç.(Qoqol küçəsinin kəsişməsi) 🚇 Sahil metrosuna yaxın məsafədə

Mənzilin ümumi sahəsi 80 m², 4 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir. Bina azmərtəbəlidir, səliqəli və sakit həyəti var — rahat yaşayış üçün ideal seçimdir.

✨ Mənzilin üstünlükləri: — Hündür tavanlar, genişlik hissi yaradır — Rahat və funksional planlaşdırma — Mənzil əşyasız satılır (yalnız mətbəx mebeli qalır) — İşıqlı seliqeli ve çox rahat evdi.

🏫 Yaxınlıqda: — 1 nömrəli məktəb — Torgovıda yerləşən kafe və restoranlar — Bütün zəruri infrastruktur

🏡 Продаётся уютная 2-комнатная квартира от собственника

📍 Район Насиминский, ул. Башир Сафароглы(угол Гоголя) 🚇 В шаговой доступности метро Сагир

Квартира общей площадью 80 м², расположена на 3-м этаже 4-этажного дома. Дом малоквартирный, с аккуратным тихим двориком — идеально для комфортной жизни.

✨ Преимущества квартиры: — Высокие потолки, создающие ощущение простора — Удобная планировка — Квартира продаётся без мебели (остаётся только кухонный гарнитур) — Светлая и уютная атмосфера

🏫 В непосредственной близости: — Первая школа — Кафе и рестораны на Торговой — Вся необходимая инфраструктура

💼 Продажа от собственника ❗️Посредников и маклеров просьба не беспокоить

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,125 AZN/m²

Ortadan 35% sərfəli

Rayon ort: 4,805 AZN/m²

Sahil qəs.

4 805 AZN/m²

Son 6 ay: -2.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.40%

Aktiv: 1351 Yeni: 304 Tələb: Aşağı
135 135 EUR
250 000 AZN
Təmirli
E

Elvina xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi