Satılır 2 otaqlı mənzil 79 m²

Bakı, Suraxanı · Abbas Fətullayev küç. · Bina.Az

Satış EML-191270 11

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

79.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Yeni Günəşli Günəşli Residence Qanuni 2 otaq 🏢 Qanuni otaq — 79 kvm 📈 17/12-cu mərtəbə 🌆 Təmirli Binada cıxarış var istiyən olsa cıxarış alıb alqı satqını cıxarışla eləmək olur

✨ Təmirli 🚫 Təmirdən sonra yaşayış olmayıb 📄 Çıxarışlı (kupçalı), ipotekaya yararlı

💰 Qiymət:168000 AZN

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,127 AZN/m²

Ortadan 11.4% baha

Rayon ort: 1,909 AZN/m²

Suraxanı

1 909 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.70%

Aktiv: 3365 Yeni: 868 Tələb: Aşağı
168 000 AZN
Təmirli
R

Ramil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi