Satılır 2 otaqlı mənzil 75 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-212405 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 12

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 Ən çox seçilən yaşayış komplekslərindən birində yeni fürsət! Kupçalı-İpotekaya yararlı

📍 Yeni Masazır Yaşayış Kompleksi daxilində qanuni 2 otaqlı mənzil satışa çıxarıldı!

✨ Rahat yaşayış, geniş planlama və ailə üçün ideal seçim axtaranlar üçün əla variantdır.

🔹 Ümumi sahə: 75 m² 🔹 Otaq sayı: 2 otaq (qanuni) 🔹 Mərtəbə: 12 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi 🔹 Lift, geniş həyət və yaşayış üçün komfortlu mühit 🔹 Kompleks daxilində market, aptek, dayanacaq və gündəlik ehtiyaclar üçün hər şərait mövcuddur

🌇 Həm investisiya, həm də şəxsi yaşayış üçün dəyərli seçimdir. Masazırın ən çox tələbat olan komplekslərindən birində yerləşən bu mənzil rahatlığı və yerləşməsi ilə seçilir.

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın 1% Ofis haqqı

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,853 AZN/m²

Ortadan 19% baha

Rayon ort: 1,557 AZN/m²

Masazır

1 557 AZN/m²

Son 6 ay: -12.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
81 765 USD
139 000 AZN
Təmirli
S

Sadiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi