Satılır 2 otaqlı mənzil 75 m²

Bakı, Nəsimi · Azadlıq pr · Bina.Az

Satış EML-149292 3
5 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Tibb Universitetinin yaninda temirli iki otaq mənzil Geniş həyəti yer alti qaraji uşaq meydançasi 24 saat mühafizə xidməti bina sürətli liftlər ilə təchiz olunub su qaz işiq daimidir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,600 AZN/m²

Ortadan 0.2% sərfəli

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
158 824 USD
270 000 AZN
Təmirli
R

Rəhim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi