Satılır 2 otaqlı mənzil 75 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-128845 3
16 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Xətai rayonu, Xətai metrosunun yaxınlığı – White Tower Yaşayış Kompleksi

Şəhərin mərkəzi hissəsində, prestijli White Tower Yaşayış Kompleksində yerləşən, zövqlə və yüksək keyfiyyətlə təmir olunmuş mənzil satışdadır.

🏠 Qanuni 2 otaqlı 📐 75 kv.metr 🏢 14/19 mərtəbə 🛠 Super təmirli, yaşayışa tam hazır

Mənzil geniş və işıqlıdır, müasir dizaynla təmir olunub. Təmir zamanı keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib. Kompleks 24/7 mühafizə, kamera sistemi, sürətli liftlər, yeraltı parkinq və rahat həyət infrastrukturu ilə təmin olunub.

🚇 Xətai metrosuna piyada məsafə 📌 Şəhər mərkəzinə rahat çıxış 📌 Yaşayış və yatırım üçün ideal seçim

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,853 AZN/m²

Ortadan 28.7% baha

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
156 216 EUR
289 000 AZN
Təmirli
Ş

Şahin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi