Satılır 2 otaqlı mənzil 73 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Ramiz Quluyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-202553 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

73.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

⚡️ HƏZİ ASLANOV ƏLA TƏKLİF ⚡️

📍 Ramiz Quliyev küçəsi 🏢 16 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsi 🛏️ 2 otaq 📐 73 kv.m sahə

💰 Qiymət: 178.000 AZN 📄 Kupçalı 🏦 İpotekaya yararlı

✅ Rahat yaşayış üçün əlverişli mənzil ✅ Ətrafında market, məktəb, dayanacaq və digər iaşə obyektləri mövcuddur

📌 Ofis haqqı: 1%

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,438 AZN/m²

Ortadan 10.4% sərfəli

Rayon ort: 2,721 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 721 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.60%

Aktiv: 4419 Yeni: 1231 Tələb: Aşağı
96 216 EUR
178 000 AZN
Təmirli
D

Diana

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi