Satılır 2 otaqlı mənzil 73 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-0f6d8b1f-d991-4e3a-a1a1-2bb7d3c3d801 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

73.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

Mansard da olduğuna görə 2ci mərtəbədə tikili 2 otaq əlavə edilə bilər.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

890 AZN/m²

Ortadan 43% sərfəli

Rayon ort: 1,560 AZN/m²

Masazır

1 560 AZN/m²

Son 6 ay: -8.4%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.00%

Aktiv: 5031 Yeni: 1188 Tələb: Aşağı
35 119 EUR
64 970 AZN
E

Eldar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi