window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
71.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
5 / 17
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Hər bir şəraiti olan kupçalı mənzil satılır.Əzizbəylı mtk.Əhmədli metrosuna yaxın ərazidi.
Xəritə
Bazar analitikası
2,437 AZN/m²
Ortadan 11.1% sərfəli
Rayon ort: 2,741 AZN/m²
2 741 AZN/m²
Son 6 ay: +1.6%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -2.40%
Aktiv: 3508
Yeni: 1217
Tələb: Aşağı
93 514 EUR
173 000 AZN
Təmirli