window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
70.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
8 / 8
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Salam Dəyərli alıcılarımız Mənzil Rahat Nəfəs Y.K də yerləşir tam təmirlidir Lift qaz mövcuddur.Sənəd Müqavilədir məktəb bağça aptek kompleksdədir.
Xəritə
Bazar analitikası
729 AZN/m²
Ortadan 53.5% sərfəli
Rayon ort: 1,566 AZN/m²
1 566 AZN/m²
Son 6 ay: -11.9%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -6.30%
Aktiv: 6154
Yeni: 1765
Tələb: Aşağı
30 000 USD
51 000 AZN
Təmirli