Satılır 2 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küçəsi · Bina.Az

Satış EML-184926 3
10 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 Tehsil Nazirliyinin yani. – 2 OTAQLI MƏNZİL SATILIR!

📍 Ünvan: Qarabag kuch, şəhərin mərkəzi və ən prestijli ərazilərindən biri.

🔑 Mənzil haqqında məlumat: • 18 mərtəbəli binanın 14-cu mərtəbəsi • 2 otaqli. • Ümumi sahə: 70 m² • 1 sanitar qovşağı • Təmirli.

🏢 Bina və infrastruktur: • 2 sürətli lift • Daimi su, işıq və qaz • Geniş həyət və parkinq imkanı • Metroya, parka və şəhərin mərkəzinə yaxın yerləşmə

✨ Üstünlüklər: • Geniş və işıqlı mənzil • Prestijli və rahat ərazi • Həm yaşayış, həm də investisiya üçün sərfəli seçim

📌 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,800 AZN/m²

Ortadan 2.9% sərfəli

Rayon ort: 3,915 AZN/m²

Nərimanov

3 915 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
143 784 EUR
266 000 AZN
Təmirli
R

Reshad bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi