Satılır 2 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Sahil qəs. · Həzi Aslanov 53 · Bina.Az

Satış EML-084524 4
10 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 3

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Menzil Targovi Nizami kucesine 3 dg yuruyus mesafesinde yerlesir.Sakit kucedir giris blokdandir.Evin iki cixisi var.Butun otaglarin penceresi var ve yel cekendir.Istilik sistemi kombidir.Ev euro temirdir ve keyfiyyetli matreallardan istifade olunub.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,214 AZN/m²

Ortadan 11.1% baha

Rayon ort: 4,695 AZN/m²

Sahil qəs.

4 695 AZN/m²

Son 6 ay: -4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -9.20%

Aktiv: 1814 Yeni: 618 Tələb: Aşağı
197 297 EUR
365 000 AZN
Təmirli
Ə

Əhməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi