Satılır 2 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Qaraçuxur · Rüstəm Rüstəmov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-068322 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nefçilər metrosu yaqxınlıgı ayaqla 4-5 dəq məsafədə yeni tikili binada 1-otaqdan 2-otaga perdelka olunmuş mənzil satılır.Mənzil tam təmirli və əşyalıdır.Hal hazırda yaşamaq və kirayə vermək uçun əla seçimdir.Real müşderiye real endirim olacaq.Əlavə suallar və baxış üçün zəng vura bilərsiz.Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,657 AZN/m²

Ortadan 17.8% sərfəli

Rayon ort: 3,233 AZN/m²

Qaraçuxur

3 233 AZN/m²

Son 6 ay: -25.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -33.20%

Aktiv: 1798 Yeni: 121 Tələb: Aşağı
109 412 USD
186 000 AZN
Təmirli
Z

Zaur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi