Satılır 2 otaqlı mənzil 69.8 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Mir Cəlal küçəsi · Bina.Az

Satış EML-177375 2
17 dəq piyada 8 Noyabr metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

69.80m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

10 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

9-cu mikrorayonda, Mir Cəlal küçəsində yerləşən mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 19mərtəbəli binanın 10cu mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 69.9 kvadratmetrdir. 1 otaqlı mənzil zövqlə 2 otağa düzəldilib. Sənədi müqavilədir. Mənzil geniş və işıqlıdır. Otaqlar rahat və funksional şəkildə planlaşdırılıb. Ailə üçün əlverişli variantdır. Ərazi infrastrukturu inkişaf etmişdir və yaşayış üçün çox rahatdır. Qiyməti 170 000 AZN-dir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,407 AZN/m²

Ortadan 19.4% sərfəli

Rayon ort: 2,986 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 986 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.20%

Aktiv: 3129 Yeni: 909 Tələb: Aşağı
90 811 EUR
168 000 AZN
Təmirli
A

Aygun X

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi