Satılır 2 otaqlı mənzil 68 m²

Bakı, Badamdar · badamdar qəs · Bina.Az

Satış EML-218246 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Bazar qiymətindən ucuz! TƏCİLİ! “Olympus Park ,BADAMDAR, Ipotekaya yararli! 2 otaq studiya tipli TƏMIRLI Mənzil satılır. Ümumi sahəsi 68 kv.m, 18/11-çi mərtəbəsindədir. Yeni model parket, isti döşəmə, müasir aksesuarlar. KOMBİ istilik sistemi. Sənəd Kupça. Əşyasiz -219.000 Azn .Əşyalı-224.000 Azn ----------- СРОЧНО! Дешевле рыночной цены! Олимпус Парк, Бадамдар. Вариант для ипотеки! Продается 2- х комнатная квартира-студия. Общая площадь 68 кв.м.11/18 этаж. Здания Супер отличный ремонт, Новый паркет, полы с подогревом, современная отделка. Система отопления комби. Документ Купчая / Свидетельство о праве собственности. Без мебели - 219 000 Azn. С мебелью - 224 000 Azn

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,221 AZN/m²

Ortadan 77.9% sərfəli

Rayon ort: 14,546 AZN/m²

Badamdar

14 546 AZN/m²

Son 6 ay: -23.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.40%

Aktiv: 2643 Yeni: 573 Tələb: Aşağı
219 000 AZN
Təmirli
R

Rza

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi