Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
68.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
11 / 18
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Bazar qiymətindən ucuz! TƏCİLİ! “Olympus Park ,BADAMDAR, Ipotekaya yararli! 2 otaq studiya tipli TƏMIRLI Mənzil satılır. Ümumi sahəsi 68 kv.m, 18/11-çi mərtəbəsindədir. Yeni model parket, isti döşəmə, müasir aksesuarlar. KOMBİ istilik sistemi. Sənəd Kupça. Əşyasiz -219.000 Azn .Əşyalı-224.000 Azn ----------- СРОЧНО! Дешевле рыночной цены! Олимпус Парк, Бадамдар. Вариант для ипотеки! Продается 2- х комнатная квартира-студия. Общая площадь 68 кв.м.11/18 этаж. Здания Супер отличный ремонт, Новый паркет, полы с подогревом, современная отделка. Система отопления комби. Документ Купчая / Свидетельство о праве собственности. Без мебели - 219 000 Azn. С мебелью - 224 000 Azn
Xəritə
Bazar analitikası
3,221 AZN/m²
Ortadan 77.4% sərfəli
Rayon ort: 14,258 AZN/m²
14 258 AZN/m²
Son 6 ay: -25.3%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -11.40%