Satılır 2 otaqlı mənzil 68 m²

Bakı, İnşaatçılar · Əsəd Əhmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-203903 15

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 13

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Təcili Yeni Yasamalda İpotekaya yararlı 13/12 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 68 kv 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə super təmirli mənzil satılır Mənzildə kombi istilikdir qaz su işıq daimidir sənəd kupça OFİS 1 % təşkil edir .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,471 AZN/m²

Ortadan 13.9% sərfəli

Rayon ort: 2,870 AZN/m²

İnşaatçılar

2 870 AZN/m²

Son 6 ay: +10.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.70%

Aktiv: 6272 Yeni: 2182 Tələb: Aşağı
98 824 USD
168 000 AZN
Təmirli
Q

Qarabağ company

Etibarlı
Sürətli
Real foto
13 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi