Satılır 2 otaqlı mənzil 68 m²

Bakı, Bakıxanov · Bakıxanov qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-177093 2
9 dəq piyada Əhmədli metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Təcili satışa çıxan Mənzil Ünvan Sabunçu rayonu Bakıxanov qəsəbəsinin ən pristijli yerində yerləşir Mənzilin sənəti Kupçadır Mənzilin isdilik sistemi kombidir Binanın 3 sürətli lifti var Binanın daxilində uşaq baxçası və hazırlıq qurusları mövcutdur Binanın ətirafında 2 Məktəb var 80 və 310 Nömrəli tam orta məktəblər Binanın daxilində 4 Super Marketlər və başqa iaşi obyeqtlər var Binanın 24 saat işləyən Qamera sistemi və Axranası var Mənzil əşyalı satılır Əlavə məlumat almaq üçün zəng edə və yaza bilərsiniz Real alıcıya yerində yaxşı endirim olunacaq OFİS haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,912 AZN/m²

Ortadan 46.2% sərfəli

Rayon ort: 3,552 AZN/m²

Bakıxanov

3 552 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +38.30%

Aktiv: 1492 Yeni: 385 Tələb: Aşağı
76 471 USD
130 000 AZN
Təmirli
X

Xan Ofis

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi