Satılır 2 otaqlı mənzil 65 m²

Bakı, Nərimanov · Faiq Yusifov küç. · Bina.Az

Satış EML-136532 2
9 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 15

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🌟 Nerimanovda əlverişli qiymətə 2 otaqa duzelme mənzil – fürsəti qaçırmayın!

📍 Nerimanov metrosu, 212 nomreli ,mektebin yaxinliqi 15 mərtəbəli binanın 13-cu mərtəbəsində yerləşən 65 m²-lik, 2 otağa duzelme təmirli mənzil əşyalı satılır.

🏡 Mənzil çox rahat planlaşdırılıb – günəş işığı görür, havası təmiz və sakit məhəllədə yerləşir.Binanın həyəti səliqəli, mehriban qonşuları,ailə üçün ideal seçimdir.

📌 Yaxınlıqda: • Məktəb və uşaq bağçası • Marketlər və dayanacaq • Metroya və əsas yollara rahat çıxış

✨ Mənzil həm yaşayış üçün, həm də investisiya məqsədi ilə ideal seçimdir. 💰 Qiymət: (228.000)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,508 AZN/m²

Ortadan 10% sərfəli

Rayon ort: 3,899 AZN/m²

Nərimanov

3 899 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.60%

Aktiv: 16304 Yeni: 5489 Tələb: Aşağı
134 118 USD
228 000 AZN
Təmirli
S

Səbuhi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi