Satılır 2 otaqlı mənzil 65 m²

Bakı, Nərimanov · Azadlıq pr. · Bina.Az

Satış EML-224147 2
12 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

IPATEKAYA YARARLI!!!Seherin merkezine yaxin Azadliq Praspekdi ile Inqlab kucesinin kesiwmesinde 47N=li mekdebin yaninda tam temirli resmi iki otaqli menzil satiwa teqdim olunur.Menzil yelcekendir otaqlar ayri,sanuzel ayri,isdiliy sisdemi konbidir.Binanin geniw qapali heyeti 7/24 muhafize xidmeti avto parkingi var.Sekiller menzile mexsusdur etrafli melumat ucun elaqe saxliya bilersiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,369 AZN/m²

Ortadan 13.6% sərfəli

Rayon ort: 3,899 AZN/m²

Nərimanov

3 899 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.60%

Aktiv: 16304 Yeni: 5489 Tələb: Aşağı
219 000 AZN
Təmirli
E

Elvin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi