Satılır 2 otaqlı mənzil 65 m²

Bakı, Nərimanov · Vladimir Mayakovski küç. · Bina.Az

Satış EML-203844 3
8 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

2-х комнатная квартира рядом с метро Н.Нариманов, в районе Монтин — это уютное и современное жилье площадью 65 кв.м, где продуманная планировка создает комфортное пространство для жизни, а расположение на 8 этаже из 9 обеспечивает хорошее естественное освещение, приятные виды и атмосферу уюта; квартира отлично подойдет как для семейного проживания, так и для инвестиции, а развитая инфраструктура района, удобная транспортная доступность и близость ко всем необходимым объектам делают это предложение особенно привлекательным. 1% комиссия агенту.

Nərimanov metrosu yaxınlığında, Montin qəsəbəsində yerləşən 2 otaqlı mənzil — 65 kv.m sahəsi ilə rahat və müasir yaşayış üçün ideal seçimdir, funksional planlama komfortlu mühit yaradır, 9 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşməsi isə yaxşı işıqlandırma, gözəl mənzərə və rahat atmosfer təmin edir; inkişaf etmiş infrastruktur və əlverişli yerləşmə bu mənzili həm yaşayış, həm də investisiya üçün cəlbedici edir. Agentə 1% komissiya.

A 1-bedroom apartment near the N. Narimanov metro station, located in the Montin area, offers a cozy and modern 65 sq.m living space with a functional layout designed for comfortable everyday living, while its location on the 8th floor of a 9-story building provides natural light, pleasant views, and a welcoming atmosphere; the developed infrastructure, convenient transport access, and proximity to essential amenities make this apartment an excellent choice both for living and investment. 1% agent commission.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,354 AZN/m²

Ortadan 14.3% sərfəli

Rayon ort: 3,914 AZN/m²

Nərimanov

3 914 AZN/m²

Son 6 ay: -17.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
218 000 AZN
Təmirli
М

Мурад, RNS Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi