Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
65.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
8 / 9
Təmiri
Təmirli
Təsvir
BİR FAİZ ALİCİ TEREFDEN OFİSİN XİDMET HAQQİDİR..8 MKR Naxcivani kiucesi Dünya məktəbinin Idrak litseyinin 3-102-276 nömrəli orta məktəblərin yanı 9 mertebeli Leninqrad layiheli binanin 8 mərtəbəsi 2 otaq ÇOX YAXŞI TEMIRLI menzil. satılır OTAQLARI HAMAM tualeti AYRI ayri ƏLA GENIŞ HƏYƏTI QAZ iwiq su daimi KOMBI istilik sistemi . qiymeti 192000 azn
Xəritə
Bazar analitikası
2,954 AZN/m²
Ortadan 2.7% baha
Rayon ort: 2,875 AZN/m²
2 875 AZN/m²
Son 6 ay: -3.5%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +3.00%