Satılır 2 otaqlı mənzil 65 m²

Bakı, 7-ci mikrorayon · Abay Kunanbayev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-193543 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! KUPÇALI!!!

📍 Binəqədi rayonu, 7-ci mikrorayon. Abay Kunanbayev küçəsi

🏢 Daş binada, orta blokda yerləşən mənzil satışa çıxarılıb!

🏠 Tam təmirli və təmirdən sonra yaşayış olmayan mənzil

• Mərtəbə: 4/5 • Mənzil yeni təmirdən çıxıb • Qaz, su, işıq daimidir • Sənədlər tam qaydasındadır • Çıxarış (kupça) + Texniki pasport mövcuddur

🏡 Rahat və əlverişli yaşayış üçün ideal seçim — sakit və inkişaf etmiş ərazi

📌 Ətrafında məktəb, market, park və digər bütün zəruri infrastruktur mövcuddur

📞 Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,769 AZN/m²

Ortadan 10.9% baha

Rayon ort: 2,496 AZN/m²

7-ci mikrorayon

2 496 AZN/m²

Son 6 ay: -11.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -15.80%

Aktiv: 430 Yeni: 128 Tələb: Aşağı
105 882 USD
180 000 AZN
Təmirli
D

Davud

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi