Satılır 2 otaqlı mənzil 65 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · 20 yanvar küçəsi · Bina.Az

Satış EML-192673 8
18 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Kod 590 4 cü mikrorayon 3/5 2 dən 3 çə düzəlmə Balkon artırmalı Otaqlar ayrı ayrı Abad həyət

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,523 AZN/m²

Ortadan 15.5% sərfəli

Rayon ort: 2,986 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 986 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.20%

Aktiv: 3129 Yeni: 909 Tələb: Aşağı
164 000 AZN
Təmirli
S

Sərxan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi