Satılır 2 otaqlı mənzil 65 m²

Bakı, Nərimanov · F.X.Xoyski pr. · Bina.Az

Satış EML-191182 4
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 10

Təmiri

Təmirli

Təsvir

NƏRİMANOV və GƏNCLİK metrolarına və Gənclik malla 5 dəqiqəlik məsafədə, 5 NÖMRƏLİ ŞƏHƏR XƏSTƏXANASının qarşısında yerləşən binada mənzil (mərkəzdə). Mənzil geniş və işıqlı otaqlara malikdir. Yüksək tavanı və böyük pəncərələri sayəsində ev olduqca işıqlıdır. Mərkəzi istilik sistemi ilə yanaşı, əlavə olaraq kombi sistemi də mövcuddur. Mətbəx və koridorda isti döşəmə sistemi quraşdırılıb. KUPÇA VAR!! Ofis haqqı 1%-dir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,323 AZN/m²

Ortadan 14.5% sərfəli

Rayon ort: 3,888 AZN/m²

Nərimanov

3 888 AZN/m²

Son 6 ay: -18.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
116 757 EUR
216 000 AZN
Təmirli
A

Ağa bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi