Satılır 2 otaqlı mənzil 64 m²

Bakı, Nizami · Salatın Əsgərova küç. · Bina.Az

Satış EML-192400 3
6 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

64.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nəsimi rayonu, "MALİBO RESİDENCE" kompleksində 2 otaqlı mənzil satılır. Ümumi sahəsi 64 kv.m. ƏLA TƏMİRLİ, rahat və işıqlı mənzildir. Daimi qazı suyu, işığı. Rahat və əlverişli infrastruktur. Firmanın xidmət haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat üçün zəng edin!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,453 AZN/m²

Ortadan 45.1% baha

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
167 647 USD
285 000 AZN
Təmirli
V

Vüsal m.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi