Satılır 2 otaqlı mənzil 64 m²

Bakı, 5-ci mikrorayon · 5-ci mikrorayon q. · Bina.Az

Satış EML-191357 3
9 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

64.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

ƏŞYALI!KUPÇALI!.Teymuroğlu Rezidens.Sahə Kupçada 55kv.m Müqavilədə 64 kv.m.Mənzil kombi istilk sistemi ilə təchiz olunub. Xidmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,859 AZN/m²

Ortadan 115.8% baha

Rayon ort: 1,788 AZN/m²

5-ci mikrorayon

1 788 AZN/m²

Son 6 ay: -0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 251 Yeni: 77 Tələb: Aşağı
133 514 EUR
247 000 AZN
Təmirli
R

Rəşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi