Satılır 2 otaqlı mənzil 62 m²

Xırdalan, Xırdalan · Tap.Az

Satış EML-107260 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Xırdalan şəhərində 26 - cı məhəllədə 2 və 9 nömrəli məktəbə yaxın 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində Yeni təmirdən çıxmış Qanuni 2-otaqlı kupçalı mənzil satılır. Mənzil Əşyalı satılır . Qaz , su, işıq , telefon xətti var . Astanofkaya yaxın məsafədədir. Sənədi kupçadır. Qiyməti-97000 manat .Ofis haqqı 1 % . Satışda başqa həyət və bina evlərimdə var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,565 AZN/m²

Ortadan 1.7% sərfəli

Rayon ort: 1,592 AZN/m²

Xırdalan

1 592 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.50%

Aktiv: 1039 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
52 432 EUR
97 000 AZN
S

Sevda

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi