Satılır 2 otaqlı mənzil 62 m²

Bakı, Yeni Günəşli · Yeni Günəşli qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-088771 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

- SATILIR - TƏCİLIİ !!! - Ünvan: Suraxanı rayonu., Yeni Günəşli qəsəbəsi., Şəms Rezidens - Sahə: 62 kv. - Otaq sayı - 2 - Yaxınlıqda - məktəb, uşaq baxçası,bütün infrastrukturun tam mərkəzindədir

- Üstünlüklər: • Yeni tikili. • Yaxşı təmirli. • Sürətli lift • Geniş və işıqlı otaqlar. • Kombi sistemi • Qaz, su, işıq – daimidir, • Binanın geniş həyəti və parkingi mövcuddur. • Sened - Kupça.

- Şirkətin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,129 AZN/m²

Ortadan 20% sərfəli

Rayon ort: 2,662 AZN/m²

Yeni Günəşli

2 662 AZN/m²

Son 6 ay: +24.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +21.70%

Aktiv: 1601 Yeni: 359 Tələb: Aşağı
132 000 AZN
Təmirli
İ

İlham bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi