Satılır 2 otaqlı mənzil 61 m²

Bakı, Nərimanov · Atatürk pr · Bina.Az

Satış EML-218079 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

61.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Gənclik metrosuna 6-7- dəqiqəlik məsafədə 9 mərtəbəli Eksperimental lahiyəli daş binanın 6-cı mərtəbəsində 2otaqlı əla təmirli mənzil satılır.Otaqların girişi ayrıdır.Mənzil orta blokdur və (skvaznoy) yelcəkəndir.Qaz,işıq,su daimidir.İstilik sistemi mərkəzidir.Binanın fasiləsiz işləyən lifti var. Sənəd Kupca Cıxarış. İpotekaya yararlı.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,934 AZN/m²

Ortadan 0.7% baha

Rayon ort: 3,909 AZN/m²

Nərimanov

3 909 AZN/m²

Son 6 ay: -18%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
129 730 EUR
240 000 AZN
Təmirli
D

Daşqın

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi