Satılır 2 otaqlı mənzil 61 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · 20 Yanvar küç. · Bina.Az

Satış EML-196465 2
13 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

61.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍Memar Əcəmi metrosuna 2 addımlıqında 📏Ümumi sahəsi: 61m2 🚪Mərtəbə: 17/2 -si 🪜🔨yeni təmir olunub. Butun esyalar qalir.hazirda 700 azn icarededir. ⚜️3 ədəd lift ( 1 yük və 2 sərnişin lifti ) ⚜️Geniş həyət və uşaq oyun parkı ⚜️Kompleksdə Tam store supermarket, bağça, hazırlıq kursu, şirniyyat mağazası və s. yerləşir. ⚜️Yaxınlığında məktəb, restoran, iaşə obyektləri, poliklinika, avtobus dayanacağı və s. mövcuddur. Yerləşmə yeri idealdır. 📌 Hal hazırda kompleksdə bu kvadratda bu qiymete ikinci menzil yoxdu təmirli mənzil mövcud deyil. 📈Yaşayış və investisiya üçün əla variantdır. 💵Qiymət: 210000 ☎️Ətraflı məlumat üçün zəng edə bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,443 AZN/m²

Ortadan 15.8% baha

Rayon ort: 2,973 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 973 AZN/m²

Son 6 ay: +3.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.10%

Aktiv: 3885 Yeni: 1267 Tələb: Aşağı
113 514 EUR
210 000 AZN
Təmirli
K

Kamran

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi