Satılır 2 otaqlı mənzil 60 m²

Bakı, Nərimanov · Heydər Əliyev pr. · Bina.Az

Satış EML-089537 3
8 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nərimanov rayonu Heydər Əliyev prospektində yerləşən Lake City Yaşayış Kompleksində tam təmirli mənzil satılır. Mənzilin sahəsi 60 kv olmaqla 2 otaqdan ibarətdir. Mənzil 17 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində yerləşir. Mənzildə çox gözəl dizayn edilib və bəzi mebellərlə birlikdə satılır. Binada Qaz, Su, İşıq daimidir və binada tam yaşayış var. Bina əlverişli ərazidə yerləşir və metroya yaxındır. OFİS HAQQI:1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,633 AZN/m²

Ortadan 6.8% sərfəli

Rayon ort: 3,899 AZN/m²

Nərimanov

3 899 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.60%

Aktiv: 16304 Yeni: 5489 Tələb: Aşağı
128 235 USD
218 000 AZN
Təmirli
N

Nazənin Xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi