window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
60.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
7 / 9
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Köhnə Günəşli qəs. Mehmandarov küç. Yeni Təmir 2 otaqlı Mənzil satılır. Leningrad layihədir. 9 Mərtəbənin 7 ci mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%.
Xəritə
Bazar analitikası
2,367 AZN/m²
Ortadan 13.7% sərfəli
Rayon ort: 2,742 AZN/m²
2 742 AZN/m²
Son 6 ay: +1.6%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -2.90%
Aktiv: 3921
Yeni: 1620
Tələb: Aşağı
83 529 USD
142 000 AZN
Təmirli