Satılır 2 otaqlı mənzil 60 m²

Bakı, Xətai · Yeryomenko küç. · Bina.Az

Satış EML-196646 2
15 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Xətai rayonu, Retro Palace Yaşayış Kompleksində premium mənzil satılır! 🏢 Mənzil 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəldilib. 📐 Sahə: 60 kv.m (çıxarışda qeyd olunub – kupçalı) 🏙 Mərtəbə: 15/21 ✨ Mənzil əla təmirlidir, otaqlar geniş və işıqlıdır. 🛋 Bahalı mebel dəstləri və məişət texnikası ilə birlikdə satılır. ✅ Yaşayış üçün bütün şərait mövcuddur. 💰 Start qiymət: 279.000 AZN 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. 💼 Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,650 AZN/m²

Ortadan 55.4% baha

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
150 811 EUR
279 000 AZN
Təmirli
M

Məmmədağa

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi