Satılır 2 otaqlı mənzil 60 m²

Bakı, Xətai · Polad Həşimov küç. · Bina.Az

Satış EML-194713 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 Xətai rayonu, Polad Həşimov küçəsində yerləşən, 221 nömrəli məktəbin yaxınlığında daş Leninqrad layihəli 2 otaqlı mənzil satılır! 📍 Orta blokda yerləşir 📐 Rahat və funksional layihə 🛋 Təmirli mənzil – əlavə xərc tələb etmir 🔥 Qaz, su, işıq daimidir 🌡 Mərkəzi istilik sistemi mövcuddur 🏫 Məktəb, baxça, market və digər iaşə obyektləri yaxın məsafədədir 🚇 Yaşayış üçün olduqca əlverişli ərazi ✔ Həm yaşayış, həm də yatırım üçün ideal variantdır!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,117 AZN/m²

Ortadan 29.2% sərfəli

Rayon ort: 2,989 AZN/m²

Xətai

2 989 AZN/m²

Son 6 ay: +3.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.70%

Aktiv: 18986 Yeni: 6065 Tələb: Aşağı
127 000 AZN
Təmirli
M

Mehdi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi