Satılır 2 otaqlı mənzil 60 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Nəsrəddin Tusi küç. · Bina.Az

Satış EML-189471 7

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Hezi aslanov ve ehmedli metrosuna yaxin hezi aslanovdan 10 deqiqelik piayada mesafede 2 ci mertrbede temiz 2 otaq ideal veziyyetde girisde ve balkonda elave 2 kladovkasi olan menzil sizlere teklif edilir menzil idealdir dsha etrafli melumat ucun zeng etmeyiniz xahis olunur ipoteka dusur xidmet haqqi 1 % teskil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,392 AZN/m²

Ortadan 14.8% sərfəli

Rayon ort: 2,808 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 808 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.90%

Aktiv: 4307 Yeni: 1502 Tələb: Aşağı
84 412 USD
143 500 AZN
Təmirli
1

125_EMLAK

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi